امروز یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۷:۱۸
 • تولید شیرهای نفتی تهران سوفا بنر 4

 • تولید شیرهای نفتی تهران سوفا بنر 3

 • تولید شیرهای نفتی تهران سوفا بنر 2

 • تولید شیرهای نفتی تهران سوفا بنر 1

Loading

تولید شیرهای نفتی تهران سوفا

شرکت تهران سوفا در سال 1378 با هدف بومی¬سازی فرآیند تولید شیرآلات مورد نیاز صنایع مختلف بالاخص صنایع نفت، گاز و پتروشیمی تاسیس گردیده است. شرکت تهران سوفا با بهره¬گیری از متخصصین مجرب توانسته است تاکنون بالغ بر ۲۰0.000 دستگاه از انواع شیرآلات Gate، Globe، Check، Through Conduit، Butterfly، Knife را با متریال های فولاد ساده¬ی کربنی، ضد زنگ (Stainless)، آلیاژهای آلومینیوم - برنز، مونل و ... در گستره¬ی سایز 4/1 الی 56 اینچ وکلاس¬های فشاری 150psi تا 2500psi را منطبق با استانداردهای بین¬المللی تولید و تحویل نماید. این شرکت توانسته است با ایجاد نوآوری و طراحی محصولات خویش در جهت دریافت رضایت مشتریان گام برداشته و همکاری با بزرگترین شرکت های فعال در حوزه ی نفت و انرژی را از افتخارات خود می داند. شایان ذکر است شرکت تهران سوفا در لیست تامین کنندگان مجاز کلیه ی شرکت های نفت، گاز و پتروشیمی قرار داشته و به عنوان تنها تولیدکننده ی داخلی Through Conduit Gate Valves با قابلیت پیگ رانی و Non Slam Check Valves می باشد. همچنین شرکت تهران سوفا قادر است با نصب محرکه های مناسب بر روی شیرآلات تولیدی، نیاز صنایع نفت، گاز و خطوط انتقال LBV، ESD، MOV و ... را مرتفع سازد. تاکنون بیش از 1000 دستگاه از این شیرآلات در صنایع مختلف در حال بهره برداری است. کارکنان شرکت تهران سوفا با بازنگری مستمر فرآیند ها و بهبود آن ها، تمام تلاش خویش را جهت برآورده کردن نیاز های مشتریان بکار می گیرند. همکاران ما در شرکت تهران سوفا تولید مطابق استانداردهای مدنظر، توجه به نیازهای مشتریان، تضمین کیفیت و کارحرفه ای را سرلوحه پیشرفت خویش قرار داده و در حال حاضر با دریافت گواهینامه های بین المللی ISO 9001:2008 و ISO/TS 29001:2010 و OHSAS 18001 و ISO 14001همواره در جهت پویایی و بهبود فرآیندهای تولید محصول، شرایط کاری و با احترام به محیط زیست گام برمی دارد. محصولات شرکت تهران سوفا قابل ردیابی می باشد و ملیه ی فرآیندهای تولید از محصولات ورودی تا مونتاژ و ارسال بصورت دقیق کنترل می گردد و بر این اساس گواهینامه های کیفی معتبر با مسئولیت این شرکت قابل ارائه است. شرکت تهران سوفا بعنوان یکی از سازمان هایی که خود را در برابر محیط زیست مسئول می داند و بدین دلیل نسبت به اخذ گواهینامه ی ISO14001 اقدام نموده است.
مشخصات کلی

تولید شیرهای نفتی تهران سوفا

 • تولید کننده
 • تامین و توزیع کننده

petroleum valves,oil & gas,Through Conduit Gate valve,Non Slam Check Valve,Gate valve,Globe valve,Check valve,Butterfly valve,bronze valve,Knife Gate Valve,Dual Plate check Valve,Axial Flow check Valve,Diaphragm Valve,petroleum valve,industrial valve شیردروازه ای,شیر دروازه ای چاقویی,شیر یک طرفه دو صفحه ای,شیر یک طرفه جریان محوری,شیر دیافراگم,شیر بشقابی(فشارشکن),شیر یکطرفه,شیر دروازه ای تروکاندویت,شیرهای سماوری,شیر پروانه ای,شیرهای توپی,شیرهای برنزی,تهران سوفا,شیرهای نفتی,شیرهای صنعتی
شرکت تهران سوفا در سال 1378 با هدف بومی¬سازی فرآیند تولید شیرآلات مورد نیاز صنایع مختلف بالاخص صنایع نفت، گاز و پتروشیمی تاسیس گردیده است. شرکت تهران سوفا با بهره¬گیری از متخصصین مجرب توانسته است تاکنون بالغ بر ۲۰0.000 دستگاه از انواع شیرآلات Gate، Globe، Check، Through Conduit، Butterfly، Knife را با متریال های فولاد ساده¬ی کربنی، ضد زنگ (Stainless)، آلیاژهای آلومینیوم - برنز، مونل و ... در گستره¬ی سایز 4/1 الی 56 اینچ وکلاس¬های فشاری 150psi تا 2500psi را منطبق با استانداردهای بین¬المللی تولید و تحویل نماید. این شرکت توانسته است با ایجاد نوآوری و طراحی محصولات خویش در جهت دریافت رضایت مشتریان گام برداشته و همکاری با بزرگترین شرکت های فعال در حوزه ی نفت و انرژی را از افتخارات خود می داند. شایان ذکر است شرکت تهران سوفا در لیست تامین کنندگان مجاز کلیه ی شرکت های نفت، گاز و پتروشیمی قرار داشته و به عنوان تنها تولیدکننده ی داخلی Through Conduit Gate Valves با قابلیت پیگ رانی و Non Slam Check Valves می باشد. همچنین شرکت تهران سوفا قادر است با نصب محرکه های مناسب بر روی شیرآلات تولیدی، نیاز صنایع نفت، گاز و خطوط انتقال LBV، ESD، MOV و ... را مرتفع سازد. تاکنون بیش از 1000 دستگاه از این شیرآلات در صنایع مختلف در حال بهره برداری است. کارکنان شرکت تهران سوفا با بازنگری مستمر فرآیند ها و بهبود آن ها، تمام تلاش خویش را جهت برآورده کردن نیاز های مشتریان بکار می گیرند. همکاران ما در شرکت تهران سوفا تولید مطابق استانداردهای مدنظر، توجه به نیازهای مشتریان، تضمین کیفیت و کارحرفه ای را سرلوحه پیشرفت خویش قرار داده و در حال حاضر با دریافت گواهینامه های بین المللی ISO 9001:2008 و ISO/TS 29001:2010 و OHSAS 18001 و ISO 14001همواره در جهت پویایی و بهبود فرآیندهای تولید محصول، شرایط کاری و با احترام به محیط زیست گام برمی دارد.

بلوار میرداماد، خیابان شمس تبریزی شمالی، کوچه نیک رای، پلاک 5، طبقه همکف شرقی

11 - 50 نفر

www.tehransufa.com

مالکیت

سعید کاشمری

گواهی های مدیریتی و استانداردها
 • استاندارد بین المللی ISO
 • استاندارد اروپا CE
 • ISO 9000 , 9001 , 9004 , 19011 : 2000
 • ISO 14000 , 14001
 • OHASA 18001
 • سایر استانداردها و تایدییه ها

ISO 9001:2008 ، HSE، ISO 14001، ISO 29001 و ISO 18001و ISO-TS 29001-2010